VARISCO TÜRKİYE
Tel : 0224 212 00 51

Vakum Pompası Destekli Pompa Setleri

  Varisco J serisi kendinden emişli pompalar vakum pompası ile kombine edilerek susuzlaştırma, drenaj, wellpoint sektörü için 12" e kadar geniş bir yelpaze sunar. J serisi kendinden emişli pompa ile vakum pompasının birlikte kombine edilmesi ile sunulan ana drenaj pompaları sistemden otomatik olarak havayı ayıklayarak mükemmel bir emiş kabiliyeti sağlar.

  SIMPLE pompaları pazarın ihtiyaçları ve yüksek çevre bilinci doğrultusunda geliştirilmiştir.

  ECOMATIC seri diğer serilere daha ekonomiktir. Yüksek performanslı yağlamalı vakum pompası ile birlikte kombine edilir.

  SUPER seri Yağsız vakum pompası ile yağlama gerektirmeyen sistemi ile
minimum bakım ile maksimum performans sağlar.
Varisco Ecomatic, Varisco Simple, Varisco Duo, Varisco Super, Oud Ocsirav
Kendinden Emişli Dizel Motorlu Çamur Pompası, Motopomp, Wellpoint Pompası, Vakum Pompalı Dizel Motorlu Pompa, Elektrikli Vakumlu Santrifüj Pompa, Mobil Dizel MotoPompa,

ECOMATIC Kendinden Emişli Santrifüj

  Sistem Katı partikül geçirgenliği yüksek J Seri kendinden emişli pompa ile havayı sıvıdan ayrılabilen bir vakum pompasından oluşur.

SIMPLE Kendinden Emişli Santrifüj

Vakum Pompalı Kendinden Emişli Moto Pompa
   İlk kullanımda hazneye su doldurma gerektirmeyen yüksek hava emiş kapasiteli vakum pompası ile entegre Kendinden Emişli Dizel Motorlu ve Elektrik Motorlu Pompalardır.
Varisco Simple J 3-210, Varisco Simple J 4-250 Varisco Simple J 4-253, Varisco Simple J 4-316 Varisco Simple J 6-240 | Varisco Simple J 6-250 Varisco Simple J 6-253 | Varisco Simple J 6-350 Varisco Simple J 6-355 | Varisco Simple J 6-400, Varisco Simple J 8-300 | Varisco Simple J 8-305 Varisco Simple J 10-305 | Varisco Simple J 12-400

SUPER Kendinden Emişli Santrifüj

Vakum Pompalı Kendinden Emişli Moto Pompa
   İlk kullanımda hazneye su doldurma gerektirmeyen yüksek hava emiş kapasiteli vakum pompası ile entegre Kendinden Emişli Dizel Motorlu ve Elektrik Motorlu Pompalardır.
  
Wellpoint sistemleri ve şantiye susuzlaştırma için uygun son derece güvenilir pompalar olmakla beraber aynı zamanda şantiye susuzlaştırmada Dizel Motorlu Drenaj Pompaları olarak kullanılırlar.
Varisco Super serisi pompalar, modüler bir sistemden oluşur, pompa, vakum pompası, dizel motor isteğe göre farklı seçeneklerle birleştirilebilir